O společnosti

STAFA security service®, s.r.o., je soukromá civilní bezpečnostní agentura, která svou činnost zahájila na přelomu roku 1996-97 jako sdružení fyzických osob poskytující komerční služby v oblasti ochrany majetku a osob. Již na samém počátku bylo zcela jasné že prvořadým cílem je vytvořit bezpečnostní agenturu, která si bude svým kvalitním a profesionálním přístupem budovat pevnou pozici a zajistí si tak významné postavení v tomto oboru na našem trhu.

Pro zajištění trvale vysoké odbornosti a kvality odváděných služeb v komplexním rozsahu , vytvořila skupinu dlouhodobě externě spolupracujících firem a specialistů v rámci činnosti STAFA security service®, s.r.o.. Skupina využívá společný odborný potenciál, servisní zastupitelnost a technickou pomoc. Záruku kvality nabízených komplexních služeb garantujeme dlouholetou odbornou zkušeností a praxí, profesními znalostmi pracovníků s neustálou orientací na využívání nejnovějších technických bezpečnostních systémů a prostředků.

Naším cílem je nabídnout Vám co nejširší servis služeb nejvyšší kvality. Ke každému z Vás přistupujeme individuelně neboť víme že každý náš zákazník je pro nás důležitý. Vždy pro nás bude na prvním místě Vaše naprostá spokojenost a věříme, že s našimi službami budete plně spokojeni.

Jsme civilní bezpečnostní agentura, zajišťujeme a poskytujeme komplexních bezpečnostní služby, ochranu a ostrahu osob ,majetku. Poskytujeme a zajišťujeme poradenské, projektové, montážní, výrobní, revizní, inovační a servisní služby v oblastech - fyzické ostrahy, komunikací, bezpečnosti, přístupových a kontrolních systémů , norem a školení

V případě jakýchkoli dotazů, popřípadě požadavků jsme připraveni Vám stoprocentně vyjít vstříc a být nápomocni.

Těšíme se na případnou spolupráci !
Bc.František Staněk
jednatel společnosti¸Nechceme být největší, chceme být nejlepší!¨